Важливі зміни у роботі  ЦНАПу (відділу організації надання адміністративних послуг Демидівської селищної ради)

Шановні жителі громади, раді повідомити Вам про важливі зміни у роботі  ЦНАПу (відділу організації надання адміністративних послуг Демидівської селищної ради).

Замінюйте водійське посвідчення, не виходячи з дому. Вдосконалили послугу в Дії  До уваги

Замінюйте водійське посвідчення, не виходячи з дому. Вдосконалили послугу в Дії

Замінюйте водійське посвідчення, не виходячи з дому. Вдосконалили послугу в Дії  Тепер у застосунку можна замовити доставку нового документа у відділення Укрпошти чи кур’єром.