Оподаткування ПДФО новорічних подарунків Податкова інформує

Оподаткування ПДФО новорічних подарунків

Оподаткування ПДФО новорічних подарунків Головне управління ДПС у Рівненській області звертає увагу, що об’єктом оподаткування податком на доходи фізичних осіб (ПДФО) є загальний місячний (річний) оподатковуваний дохід відповідно до п.п.163.1.1 п. 163.1. ст. 163 Податковим кодексом України (далі – ПКУ). 

Щодо формування фіскальних чеків під час відсутності зв’язку між РРО та сервером  Податкова інформує

Щодо формування фіскальних чеків під час відсутності зв’язку між РРО та сервером 

Щодо формування фіскальних чеків під час відсутності зв’язку між РРО та сервером  Головне управління ДПС у Рівненській області повідомляє, що відповідно до підпункту 3.1.2 пункту 3.1 розділу ІІІ Вимог щодо створення контрольної стрічки в електронній формі у реєстраторах розрахункових операцій та модемів передачі даних, затверджених наказом Міністерства фінансів України від 08.10.2012 № 1057, РРО повинен, зокрема, забезпечувати накопичення контрольно-звітної інформації у разі неможливості передачі її через порушення зв’язку із сервером обробки інформації з будь-яких причин та автоматичну передачу накопиченої інформації до сервера обробки інформації після відновлення зв’язку. Також відбувається блокування проведення розрахункових операцій у разі неможливості передачі контрольно-звітної інформації до сервера обробки інформації протягом 72 годин.

Про оподаткування доходів отриманих підприємцем Податкова інформує

Про оподаткування доходів отриманих підприємцем

Про оподаткування доходів отриманих підприємцем Головне управління ДПС у Рівненській області повідомляє, що доходом для фізичної особи – підприємця є дохід, отриманий протягом податкового (звітного) періоду в грошовій формі (готівковій та/або безготівковій); матеріальній або нематеріальній формі.

З 1 січня 2024 року нові розміри ЄСВ для роботодавців та ФОП Податкова інформує

З 1 січня 2024 року нові розміри ЄСВ для роботодавців та ФОП

З 1 січня 2024 року нові розміри ЄСВ для роботодавців та ФОП  Головне управління ДПС у Рівненській області  повідомляє, що згідно Закону України від 09 листопада 2023 року № 3460-IX «Про Державний бюджет України на 2024 рік», який набере чинності з 01.01.2024 передбачено, що у 2024 році відбудеться два етапи підвищення мінімальної зарплати, яка становитиме: