Сумні звістки з фронту не вщухають

Сумні звістки з фронту не вщухають, з болем і сумом повідомляємо про втрату в громаді: у війні з російським окупантом загинув наш земляк, житель селища Демидівка ГРУЗДЄВ Юрій Михайлович 02.05.1990 р.н., мужній і сміливий, до останнього подиху вірний військовій присязі та своїй країні.

«Перші, з честю!»: 6 прикордонний Волинський загін запрошує на військову службу за контрактом та по мобілізації

"Перші, з честю!": 6 прикордонний Волинський загін запрошує на військову службу за контрактом та по мобілізації в підрозділи Волинського прикордонного загону  Для охочих стати до лав Державної прикордонної служби України є можливість отримувати високе та стабільне грошове забезпечення, кар’єрний ріст, навчання та підвищення кваліфікації. Також безкоштовно надається військова форма та харчування під час служби.