Відбудеться засідання сесії Демидівської селищної ради

12 липня 2024 року відбудеться засідання 34 сесії 8 скликання Демидівської селищної ради.  Відповідне розпорядження заступник селищного голови підписав 01 липня (Розпорядження від 01.07.2024 № 95  "Про скликання 34 сесії 8 скликання Демидівської селищної ради) Початок засідання об 11 годині в залі засідань Демидівської селищної ради (вул. Миру,19).

Шкільний простір для здоров’я дітей: де школам шукати гранти та можливості? Демидівська громада ділиться своїм досвідом.

Шлях до міцного здоров’я та успішності в школі лежить через ігровий майданчик. Як закладам освіти облаштовувати шкільні простори, щоб формувати здорові звички у всієї громади? Де школам шукати грантові можливості? Демидівська громада ділиться своїм досвідом.

До 16 липня 2024 року всі чоловіки віком від 18 до 60 років, а також війсьвозобов’язані жінки повинні оновити свої військово-облікові дані

З Днем Конституції України!

Сьогодні Демидівська громада, поряд зі всією Україною, відзначає День Конституції. Це – наш Основний закон. Це – втілення багатовікової боротьби за нашу Свободу. Це – символ нашої Перемоги! Дякуємо нашим Героям-захисникам, які на полях битви відстоюють наше конституційне право бути вільними та незалежними.