«Грант для ветеранів»

Служба зайнятості надає «Грант для ветеранів» в рамках урядового проєкту «єРобота». Грантові кошти призначені для створення або розвитку власного бізнесу. Обов’язковою умовою отримання грантових коштів є створення нових робочих місць. Сума гранту складає від 250 тис. грн до 1 млн грн – в залежності від кількості створюваних нових робочих місць. Подати заявку можна через Портал Дія.

Важлива інформація

Примусова праця: як розпізнати та уникнути

Примусова праця: як розпізнати та уникнути До вашої уваги пам'ятка для вимушених переселенців – ця інформація допоможе як розпізнати та уникнути примусової праці

Відбудеться зустріч щодо обговорення деяких положень проекту Закону України “Про основні засади ветеранської політики в Україні”