Відбувся навчальний семінар "Організація антикорупційної роботи в місцевій раді"

Представниця Демидівської громади взяла участь у навчальному семінарі на тему "Організація антикорупційної роботи в місцевій раді", який організували команди Рівненського РВ АМУ спільно з ГО Рівненський центр «Соціальне партнерство» та у співпраці з Рівненським регіональним центром підвищення кваліфікації, в рамках реалізації проєкту «Розширення можливостей місцевих громад для реалізації антикорупційної політики». У програмі навчання учасники детально розглянули наступні теми:

З нагоди Дня захисту дітей наймолодшим у  громаді влаштували динамічну святкову програму

З нагоди Дня захисту дітей наймолодшим у громаді влаштували динамічну святкову програму

Сьогодні в селищному парку відбулося свято радості та надії – Міжнародний день захисту дітей. Це свято, яке нагадує нам про важливість забезпечення щасливого, безпечного та повноцінного дитинства для кожної дитини. Маленькі мешканці мали змогу весело провести час, розважитися та забути про всі турботи. Під час заходу Демидівським селищним головою Сергієм Радченком, було відкрито оновлений та озеленений скейт-парк, який було реалізовано у рамках Україно-швейцарського Проєкту «Діємо для здоров’я» за сприянням і підтримки Демидівської селищної ради та КЗ "ЦФЗН "Спорт для всіх" Демидівської селищної ради.