Відбулася 33 сесія селищної ради

29 травня 2024 року під головуванням селищного голови Сергія Радченка відбулась 33 сесія селищної ради. У роботі сесії взяли участь 17 депутатів селищної ради, на розгляд було винесено 80 питань порядку денного.

Представники Демидівської громади взяли участь у партнерській зустрічі учасників спільної міжмуніципальної та міжрегіональної ініціативи «Відновлення гідрологічного режиму річки Стир та її приток»

22 травня 2024 року у Берестечківській громаді відбулася партнерська зустріч учасників спільної міжмуніципальної та міжрегіональної ініціативи «Відновлення гідрологічного режиму річки Стир та її приток». Представники 4-х громад – Берестечка з Волині (секретар міської ради Орися Максимець), Боремля (сільський голова Віктор Корінь) та Демидівки (селищний голова Сергій Радченко) з Рівненщини, а також Лопатина з Львівщини (селищний голова Олег Микитин) обговорили проблематику ефективного використання витоків річки Стир та розвитку сфер рекреації, агрогалузі та туризму.