02 Липня, 2020 р., 12:30
Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) опублікувало проект Антикорупційної стратегії. Документ доступний на сайті НАЗК за посиланням: https://bit.ly/3eu5car.
25 Червня, 2020 р., 17:08
Виробництво електроенергії з відновлюваних джерел зайняло важливе місце в комплексі енергетичних реформ в Україні і сьогодні всіляко підтримується та стимулюється з боку держави. За планом уряду, до кінця 2020 року частка відновлюваної енергетики в Україні повинна становити 11%, до 2035 року – 25%. Про це розповімо сьогодні у матеріалі, який підготовлений в рамках Днів сталої енергії, що проходять в Демидівській об’єднаній територіальній громаді з 22 по 26 червня.