Завершився 2023/2024 навчальний рік

Для учнів закладів загальної середньої освіти Демидівської громади завершився навчальний рік. Це третій останній дзвоник в умовах повномасштабного вторгнення. І саме завдяки Збройним Силам України, які бережуть наш спокій, колективи шкіл громади мали змогу провести урочисті заходи з нагоди Останнього дзвоника та випускного вечора.

Навчальний рік, що завершився, відбувався у складних умовах, але це не стало на заваді навчанню. Цьогоріч 133 учні попрощалися з початковою школою. Свідоцтва про здобуття базової середньої освіти отримали  120  випускників 9 - х класів. Більшість з них продовжать навчання у школі. З відзнакою базову школу закінчили 13 здобувачів освіти. Всього цей навчальний рік завершили 47 одинадцятикласників. 6 золотих та 4 срібних медалі сьогодні у здобутку наших випускників. 

 Усі обдаровані діти та учні, які стали переможцями та призерами районних, обласних етапів Всеукраїнських предметних олімпіад із навчальних предметів та конкурсів нагороджені грамотами та подяками.

Бажаємо учням цікавих літніх канікул! А вам, шановні випускники, міцного здоров’я, успіхів, особистих перемог, реалізації задумів і творчих планів!  Низька шана й уклін педагогам і батькам за те, що вкладають частку своєї душі в дітей і виховують в них найкращі моральні цінності. Усім нам віри в Перемогу!

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

 

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису