"Перші, з честю!": 6 прикордонний Волинський загін запрошує на військову службу за контрактом та по мобілізації в підрозділи Волинського прикордонного загону

 Для охочих стати до лав Державної прикордонної служби України є можливість отримувати високе та стабільне грошове забезпечення, кар’єрний ріст, навчання та підвищення кваліфікації. Також безкоштовно надається військова форма та харчування під час служби.

Основними завданнями прикордонників 6 Волинського загону є охорона та оборона Державного кордону України в межах області й готовність виконувати завдання на інших напрямках.
На службу запрошують охочих і вмотивованих людей віком від 18 до 50 років з рівнем освіти – не нижче повної загальної середньої. Стан здоров’я має бути придатним до військової служби. Відсутні проблеми із Законом.

Перевага надається особам, які мають досвід військової служби (бойовий досвід) та особам із високими досягненнями у спорті.
Відбір проходить таким чином: представлення особистих документів, проходження співбесіди; професійно-психологічне тестування; військово-лікарська комісія; проходження спеціальної перевірки.

З питань прийому, а також для з’ясування додаткової інформації з проходження військової служби звертатися до відділу комплектування прикордонного загону за телефоном +380 96 905 1301 або за адресою м. Луцьк, вул. Стрілецька, 6.

Фото без опису