Проведено нараду  з провідними спеціалістами загального відділу

03 березня 2021 року в залі засідань Демидівської селищної ради  відбулась нарада  з провідними спеціалістами загального відділу. Зі вступним словом виступив селищний голова Сергій Радченко та розповів про важливість покладених на них функцій та наголосив, що саме вони є представниками місцевої влади у селах, що входять до скалу Демидівської селищної ради. Від їх компетентності, професіоналізму, вміння налагодити діалог з жителями населених пунктів округу, швидкого реагування на проблемні питання залежатиме рівень довіри до влади в цілому та розв'язання багатьох питань. На нараді увага акцентувалась на змінах, які відбулись у законодавстві, структурі виконавчих органів селищної ради, обговорювали проблеми, що виникають у роботі.