Селищний голова привітав працівників відділу земельних відносин з професійним святом.

Дата: 12.03.2021 14:36

День землевпорядника – свято справжніх фахівців. Людей, які щодня сумлінно виконують свою роботу, професіоналів, які об’єднують горизонти, людей і землю.

Тож з нагоди свята, селищний голова Сергій Радченко привітав працівників відділу земельних відносин Демидівської селищної ради  з професійним святом. Сергій Іванович подякував за професіоналізм та сумлінну й наполегливу працю, яка потребує чимало часу і зусиль. Вручивши  подарунки, побажав міцного здоров’я, особистого щастя, добробуту, злагоди у сім’ях, миру і нових звершень у нелегкій справі на благо громади, невичерпної енергії та натхнення для досягнення поставлених цілей! Селищний голова також привітав начальника відділу Стефанію Башмат з успішним закінченням навчання та вручив від Всеукраїнської Асоціації ОТГ «Сертифікат менеджера земельних ресурсів».