14 березня в селі Лисин біля могил воїнів УПА Ваколюка Олександра Тихоновича та невідомого воїна під псевдонімом "Туз" відбулися поминальні заходи з вшанування пам’яті загиблих воїнів УПА за волю і Незалежність України. В урочистостях взяли участь селищний голова Сергій Радченко, патріоти з інших сіл, що вшановують світлу пам'ять вояків УПА та жителі села.

Поминальну панахиду відслужив отець Юрій Ковальчук, де всі присутні помолилися за упокій душ воїнів УПА.
Селищний голова  звернувся до присутньої громади зі словом, у якому зазначив, що воїни-повстанці із любові до свого краю віддали життя за Україну.  Дивлячись на їхній жертовний подвиг, який є яскравим прикладом для сучасних воїнів,  ми повинні мати силу і вміти любити свій народ, свою землю, як любили вони. Сергій Радченко подякував усім, хто долучається до таких подій, хто береже та примножує історичну пам’ять. Адже такі заходи єднають нас ідейно, живлять нашу історичну пам’ять, роблять нас сильнішими.