В історії кожного народу є імена, які він свято береже у своїй пам'яті і з великою любов'ю та повагою передає з покоління в покоління. Таке ім'я  нашого народу — Тарас Шевченко.

9 березня, відбувся урочистий мітинг та покладання квітів з нагоди 207-ї річниці від Дня народження Тараса Шевченка - людини, життєвий приклад та творчість якої зіграли важливу роль у становленні державності. У заході взяли участь селищний голова Сергій Радченко, заступник селищного голови Анатолій Бондар, представники установ та організацій, мешканці селища.

Зі словами пошани до великого українського поета, патріота виступила вчитель української мови та літератури ОЗ Демидівського ліцею Оксана Шаблій

Під час заходу прозвучали вірші Великого Кобзаря у виконанні Юлії Радченко – учениця 11 класу ОЗ Демидівського ліцею, переможниця II обласного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук у секції «Українська мова»,  Дарини Топоровської – учениці 9 класу ОЗ Демидівського ліцею, переможниці обласного та Міжнародного конкурсу читців-декламаторів, Олесі Кривіцької – учасниці гуртка «Художнє читання» КЗ «Будинок культури» Демидівської селищної ради, переможниця конкурсу читців-аматорів Демидівської селищної ради, Катерини Касянчук – учасниці гуртка «Художнє читання» КЗ «Будинок культури» Демидівської селищної ради, переможниці конкурсу читців-аматорів Демидівської селищної ради.

Прозвучали пісні «Спить Шевченко в домовині» у виконанні народного вокального тріо «Дивоцвіт» КЗ «Будинок культури» та «Садок вишневий коло хати» - у виконанні народного вокального ансамблю «Берегиня» КЗ «Будинок культури».