Проведено нараду  з провідними спеціалістами загального відділу

Дата: 04.03.2021 12:49

03 березня 2021 року в залі засідань Демидівської селищної ради  відбулась нарада  з провідними спеціалістами загального відділу. Зі вступним словом виступив селищний голова Сергій Радченко та розповів про важливість покладених на них функцій та наголосив, що саме вони є представниками місцевої влади у селах, що входять до скалу Демидівської селищної ради. Від їх компетентності, професіоналізму, вміння налагодити діалог з жителями населених пунктів округу, швидкого реагування на проблемні питання залежатиме рівень довіри до влади в цілому та розв'язання багатьох питань. На нараді увага акцентувалась на змінах, які відбулись у законодавстві, структурі виконавчих органів селищної ради, обговорювали проблеми, що виникають у роботі.

Перед присутніми виступив Роман Балас - представник Млинівського бюро правової допомоги. Він надав інформацію про порядок отримання безоплатної первинної та  вторинної правової допомоги фізичним особам. Окремо зупинився на переліку необхідних документів для її  отримання. Спілкуючись з аудиторією, Роман Балас навів приклади  здійснення представництва інтересів осіб, що мають право на безоплатну вторинну правову допомогу, в судах, інших державних органах, у тому числі органах місцевого самоврядування.

Крім того, спеціалісти отримали корисну інформацію щодо роботи інших відділів селищної ради.

Попрацювали плідно та ефективно. Обмінялися думками, обговорили проблеми та шляхи їх вирішення.

Співпрацюємо і  вирішуємо всі проблеми разом на благо жителів громади.