Сьогодні, селищний голова Сергій Радченко та директор КЗ "Турбота" Демидівської селищної ради Іванна Павлюк завітали в гості до жителів відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання КЗ "Турбота" Демидівської селищної ради. Привітали підопічних жінок та колектив з прийдешнім святом весни, побажали міцного здоров‘я, гарного настрою та довголіття. Подарували електричну духовку та смаколики.

Святковий настрій присутнім створили працівники КЗ "Мистецька школа" Демидівської селищної ради, які зі своїми вихованцями співали та грали на музичних інструментах патріотичні та ліричні пісні. Виступи проймали до глибини душі, усі підспівували та гучно аплодували. Кожній представниці найкращої половини проживаючих та працюючих у відділенні, діти вручили квіти. Приємно було спостерігати за тим, як змінювався настрій на обличчях цих людей.
Бажаємо всім жінкам багато щасливих років життя.