Напередодні новорічних свят, вже традиційно, з подарунками та привітаннями директор КЗ "Турбота" Демидівської селищної ради Іванна Павлюк та начальник відділу економічного розвитку, інвестицій, житлово-комунального господарства, транспорту та регуляторної діяльності Демидівської селищної ради Оксана Ковтун відвідали мешканців, які проживають у відділенні стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання КЗ "Турбота" Демидівської селищної ради. Приємним сюрпризом для підопічних стало частування пиріжками, що випікалися в ОЗ Демидівського ліцею. Святковий настрій приходу Нового року присутнім створили працівники КЗ "Мистецька школа" Демидівської селищної ради, віншуючи колядки та щедрівки.

Відвідування даного відділення принесло його мешканцям задоволення не тільки від отриманих домашніх смаколиків, а й від щирого спілкування й уваги. Турбота про літніх людей – це тепло, увага та чуйне ставлення.