Першого жовтня вся Україна відзначає свято – День літніх людей. Цей день є визначним і особливим, щоб кожна людина пам’ятала про свою історію, вшановувала і надавала підтримку людям похилого віку, адже вони найбільше потребують нашої турботи і уваги. Ми мало замислюємося над тим, хто ж такі «особи похилого віку», чим маємо завдячувати їм. Передусім, це люди, найбільше багатство яких є досвід, знання, вміння, мудрість. Старші люди пронесли крізь своє життя нетлінні та невмирущі людські цінності, вірність рідній землі, зберегли для нащадків найкращі національні традиції, навчили нас долати труднощі та бути достойними своєї держави.
Бажаємо вам міцного здоров'я, щасливої долі, радості, добра і віри в краще життя, добробуту вашим сім'ям, успіхів, активного довголіття!
З нагоди Міжнародного дня літніх людей селищний голова Сергій Радченко та директор КЗ "Турбота" Демидівської селищної ради Іванна Павлюк привітали найстаршу жительку нашої громади та вручили подарунок.  Марія Ясонівна Погранична святкуватиме цього року 100-річний ювілей.