Адресна гуманітарна допомога для внутрішньо переміщених осіб з інвалідністю

До уваги внутрішньо переміщених  осіб, що проживають на території Демидівської територіальної громади. Рівненське відділення Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю приймає звернення від зазначеної категорії осіб з інвалідністю, для подальшого їх розгляду і надання гуманітарної допомоги у межах фонду та з врахуванням індивідуальних потреб осіб з інвалідністю.

У своєму зверненні особа з інвалідністю зазначає прохання надати одноразову благодійну допомогу, а також ПІП, групу інвалідності, попереднє місце проживання і де проживає в даний час, свій контактний телефон.

За оформленням даної заявки, а в подальшому допомоги звертатися до комунального закладу «Турбота» Демидівської селищної ради Рівненської області за адресою: смт. Демидівка, вул..Кооперативна, 4, або за телефоном: 0666533179.