Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» повідомляємо про оприлюднення на офіційному веб-сайті Демидівської селищної ради https://demydivska-gromada.gov.ua (розділ «Інвестиції та економіка», сторінка «Регуляторна політика») проекту рішення Демидівської селищної ради "Про затвердження Порядку визначення та відшкодування Демидівській селищній раді збитків, заподіяних внаслідок невикористання земельних ділянок, самовільного зайняття земельних ділянок та використання земельних ділянок з порушенням законодавства (далі – проект регуляторного акту) та аналізу його регуляторного впливу з метою отримання зауважень та пропозицій.

Строк прийняття пропозицій та зауважень до зазначеного проекту регуляторного акта становить 1 місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акта.

Зауваження та пропозиції до зазначеного проекту регуляторного акта надсилати на адресу Демидівської селищної ради:

- за адресою: 35200, Рівненська обл., Демидівський р-н, смт Демидівка, вул. Миру, 21;

- телефон, факс: (03637) 61842;

- е-mail: dem_s_rada@ua.fm

Проект рішення "Про затвердження Порядку визначення та відшкодування Демидівській селищній раді збитків, заподіяних внаслідок невикористання земельних ділянок, самовільного зайняття земельних ділянок та використання земельних ділянок з порушенням законодавства

Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення Демидівської селищної ради "Про затвердження Порядку визначення та відшкодування Демидівській селищній раді збитків, заподіяних внаслідок невикористання земельних ділянок, самовільного зайняття земельних ділянок та використання земельних ділянок з порушенням законодавства