Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» повідомляємо про оприлюднення на офіційному веб-сайті Демидівської селищної ради https://demydivska-gromada.gov.ua (розділ «Інвестиції та економіка», сторінка «Регуляторна політика») проекту рішення Демидівської селищної ради «Про затвердження норм надання послуг з вивезення твердих побутових відходів» (далі – проект регуляторного акту) та аналізу його регуляторного впливу з метою отримання зауважень та пропозицій.

Строк прийняття пропозицій та зауважень до зазначеного проекту регуляторного акта становить 1 місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акта.

Зауваження та пропозиції до зазначеного проекту регуляторного акта надсилати на адресу Демидівської селищної ради:

- за адресою: 35200, Рівненська обл., Демидівський р-н, смт Демидівка, вул. Миру, 21;

- телефон, факс: (03637) 61842;

- е-mail: dem_s_rada@ua.fm

Проект рішення «Про затвердження норм надання послуг з вивезення твердих побутових відходів»

Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення Демидівської селищної ради «Про затвердження норм надання послуг з вивезення твердих побутових відходів»