Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою отримання зауважень та пропозицій до проєкту рішення виконавчого комітету «Про затвердження Положення про надання платних послуг та тарифів на платні послуги комунального некомерційного підприємства «Демидівська центральна районна лікарня» Демидівської селищної ради» (далі – проєкт рішення) КНП «Демидівська центральна районна лікарня» оприлюднює оголошення про його публікацію.

Проєкт рішення виконавчого комітету разом з аналізом регуляторного впливу розміщено на офіційному веб-сайті Демидівської селищної ради https://demydivska-gromada.gov.ua (розділ «Регуляторна діяльність», сторінка «Оприлюднення проєктів регуляторних актів»).

Зауваження та пропозиції до зазначеного проєкту регуляторного акта надсилати на адресу КНП «Демидівська центральна районна лікарня» Демидівської селищної ради:

поштова адреса: 35200, Рівненська обл., Дубенський р-н, смт Демидівка, вул. Відродження,6;

телефон: (03637) 61183;

е-mail: raylik_buh_dem@i.ua