Повідомлення про оприлюднення проєкту рішення Демидівської селищної ради

Дата: 30.04.2021 12:20

Повідомлення

Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою отримання зауважень та пропозицій до проєкту рішення Демидівської селищної ради «Про визначення мінімальної вартості місячної оренди одного  квадратного метра загальної площі нерухомого майна фізичних осіб Демидівської селищної  ради на 2022 рік» (далі – проєкт рішення) Демидівська селищна рада оприлюднює оголошення про його публікацію.

Проєкт рішення разом з аналізом регуляторного впливу розміщено на офіційному вебсайті Демидівської селищної ради https://demydivska-gromada.gov.ua (розділ «Регуляторна діяльність», сторінка «Оприлюднення проєктів регуляторних актів»).

Зауваження та пропозиції до зазначеного проєкту регуляторного акта надсилати на адресу Демидівської селищної ради:

- поштова адреса: 35200, Рівненська обл., Дубенський р-н, смт Демидівка, вул. Миру, 21;

- телефон: (03637) 62101; е-mail: dem04386321@gmail.com

Проєкт рішення "Про визначення мінімальної вартості місячної оренди одного  квадратного метра загальної площі нерухомого майна фізичних осіб Демидівської селищної  ради на 2022 рік