Всі заклади освіти планують перейти на електронний документообіг Відділ освіти та гуманітарної роботи

Всі заклади освіти планують перейти на електронний документообіг

20 липня 2023 року на базі ОЗ Демидівського ліцею відбулася нарада керівників закладів загальної середньої освіти, дошкільної  та позашкільної освіти. Також на нараді були присутні заступники директорів з навчальної роботи та вчителі інформатики.  Основною метою наради було ознайомлення із платформою цифровізації освіти Eddy, яке здійснила регіональний менеджер – Олена Морозюк.

ОБГРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ До уваги

Предмет закупівлі: Поточний ремонт вул. Робітнича в с.Лішня Дубенського району Рівненської області (код за ДК 021:2015: 45230000-8 - Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)