В біблотеках оформлено інформаційні куточки  "Успішна громада - активна громада"

Дата: 20.08.2020 17:37

В рамках проекту "Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні" (Пульс), який реалізується Асоціацією міст України (АМУ) в партнерстві з IREX в Україні (Міжнародна рада наукових досліджень та обмінів) за фінансової підтримки Агентства США з Міжнародного розвитку (USAID), в  центральній бібліотеці та публічно – шкільних бібліотеках – філіях Демидівської  селищної ради оформлено  інформаційні куточки  "Успішна громада - активна громада", де кожен бажаючий зможе   ознайомитися з інформаційними матеріалами, які дадуть відповідь на будь-яке  питання щодо децентралізації.