" На щиті" повертається Герой ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ

" На щиті" повертається Герой

Уточнення: Зустріч   кортежу з тілом воїна, Міщура Богдана, жителя села Більче (Боремельської ТГ) буде о 16.45 год. в центрі смт.Демидівка.

Який розмір нецільової благодійної допомоги, у тому числі матеріальної, не підлягає оподаткуванню ПДФО Податкова інформує

Головне управління ДПС у Рівненській області інформує звертає увагу, що  відповідно до п.п. 170.7.3 п. 170.7 ст. 170 розд. IV Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) не включається до оподатковуваного доходу сума нецільової благодійної допомоги, у тому числі матеріальної, що надається резидентами – юридичними або фізичними особами на користь платника податку протягом звітного податкового року сукупно у розмірі, що не перевищує суми граничного розміру доходу, визначеного згідно з абзацом першим п.п. 169.4.1 п. 169.4 ст. 169 ПКУ, встановленого на 1 січня такого року (у 2022 році – 3470 гривень, у 2023 році – 3760 гривень).

Сплата майнових податків забезпечила надходження  до бюджетів Дубенського району на суму 106,5 млн гривень Податкова інформує

Сплата майнових податків забезпечила надходження до бюджетів Дубенського району на суму 106,5 млн гривень

З початку року власники майна – як фізичні, так і юридичні особи – забезпечили надходження до бюджетів громад Дубенського району  на суму 106,5 млн гривень. Це на 27,5 млн гривень більше, ніж у минулому році.