Відбулось друге засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Демидівської громади

21 листопада у залі засідань селищної ради відбулось друге засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Демидівської селищної ради на 2023-2027 роки. У роботі засідання взяли участь члени робочої групи, селищний голова Сергій Радченко та експерт з розробки стратегії розвитку Демидівської селищної ради Тарас Микитин.

Присутні обговорили результати SWOT-аналізу, який було проведено на минулому засіданні, внесли свої доповнення та зауваження. Далі відбулось визначення стратегічного бачення майбутнього громади, кожен учасник висловив свою думку, результати узагальнили у вигляді стислих тез. Після цього у формі групових обговорень було сформульовано стратегічні та операційні цілі розвитку Демидівської громади.

Всі учасники робочої групи активно включились в робочий процес і продуктивно працювали над стратегічним баченням нашої громади.

Відділ економічного розвитку, інвестицій,

житлово-комунального господарства,