17 лютого на базі Рудківської гімназії Демидівської селищної ради відбувся семінар-практикум для керівників ЗСО та ЗДО на тему: «Національно-патріотичне виховання, як частина духовного розвитку громадянина України в умовах сьогодення». Семінар проходив у формі квесту, під час якого учасники поділилися на дві команди,  і за допомогою маршрутного листа у вигляді карти України проходили зупинки, на яких виконували поставлені завдання. Працівники закладу на практиці презентували ефективні та сучасні форми та методи роботи, за допомогою яких в закладі забезпечується послідовність і наступність залучення здобувачів освіти та вихованців до духовності народу, формування цілісної особистості зі стійкими громадянськими і патріотичними якостями. В рамках семінару керівникам освітніх закладів представлено нещодавно відкритий клас безпеки.
Семінар був насиченим, багато було побачено почуто. Результатом були позитивні емоції від спільної праці.

На завершення семінару для учасників діти презентували флешмоб «В єдності – наша сила». В свою чергу Олена Григорівна Грицюта, начальник відділу освіти та гуманітарної роботи, подякувала адміністрації закладу, творчим та креативним вчителям за гостинність, цікаві творчі ідеї та патріотизм.