1.Всеукраїнська  учнівська олімпіада з української мови та літератури

 7 клас

 ІІ місце  Вікторія Польова, Вербенський ліцей

 ІІІ місце  Маргарита Скрит, Вовковиївський ліцей

 8 клас

 ІІ місце  Дарина Данилюк, ОЗ  Демидівський ліцей

 ІІІ місце Ірина Ковальчук, Вербенський ліцей

  11 клас

 ІІІ місце - Анастасія Олійник, Вовковиївський ліцей, 

 ІІІ місце - Назар Юхимчук, ОЗ Демидівський ліцей

2. Всеукраїнська  учнівська олімпіада з фізики

8клас

ІІІ місце- Ігор Теслюк, Вовковиївський ліцей. 

ІІІ місце-  Вікторія Романюк, Вербенський ліцей

 10 клас

ІІІ місце Святослав Жученя, Вовковиївський ліцей

11 клас

ІІІ місце  Анастасія Олійник, Вовковиївський ліцей

3. Всеукраїнська учнівська олімпіада з ІТ

 8 клас

 ІІ місце Ігор Теслюк, Вовковиївський ліцей

ІІІ місце   Іван Шваргун, ОЗ  Демидівський ліцей

9 клас

 ІІ місце Максим Петрук, ОЗ Демидівський ліцей

10 клас

 ІІ місце Артем Ткачук, ОЗ Демидівський ліцей

ІІІ місце Святослав Жученя, Вовковиївський ліцей

11 клас

І місце Михайло Бондарчук,  ОЗ Демидівський ліцей

ІІІ місце Олександр Заклинський, Вовковиївський ліцей

4.Всеукраїнська учнівська  олімпіада з правознавства

10 клас

 ІІІ місце Вікторія Рудько, ОЗ Демидівський ліцей

11 клас

ІІІ місце Тетяна Березюк, ОЗ Демидівський ліцей

5.Всеукраїнська учнівська  олімпіада з біології

8клас 

ІІІ місце  Качан Катерина, Вербенський ліцей ,

ІІІ місце  Данилюк Дарина, ОЗ Демидівський ліцей

ІІІ місце  Вишнякова Крістіна, ОЗ Хрінницький ліцей

9клас

 ІІ місце Булик Олександр, ОЗ Демидівський ліцей

10клас

ІІІ місце Шмид Анастасія, Вербенський ліцей

6.Всеукраїнська учнівська  олімпіада  із математики

6 клас

 ІІІ місце Денис Колодинський, Вовковиївський ліцей

7 клас

 ІІІ місце Олександра Лущевська, Вербенський ліцей ,

ІІІ місце  Кароліна Гергусь, ОЗ Демидівський ліцей ,

ІІІ місце  Ірина Невідомська, Вовковиївський ліцей

8клас

 ІІ місце Ігор Теслюк, Вовковиївський ліцей

ІІІ місце Ірина Ковальчук, Вербенський ліцей

9 клас

 ІІІ місце Костянтин Шаранда, ОЗ Демидівський ліцей

7.Всеукраїнська учнівська  олімпіада з інформатики

8 клас

 ІІІ місце Дмитро Кривіцький, учень ОЗ Демидівський ліцей

9клас

 ІІ місце Олександр Петровець, учень Вербенський ліцей

 10клас

ІІІ місце Святослав Жученя, учень Вовковиївського ліцею

 11 клас

ІІІ місце Олександр Заклинський, учень Вовковиївський ліцей

8.Всеукраїнська учнівська  олімпіада з трудового навчання (технології)

9 (8) клас (хлопці)

 ІІ місце Володимир  Шаранда, учень ОЗ  Демидівського ліцею

 ІІІ місце Андрій Ковальчук, учень Пляшевського ліцею

  9(7)клас (дівчата)

 ІІ місце Тетяна Гур’янова, учениця 7 класу ОЗ Демидівський ліцей

9.Всеукраїнська учнівська  олімпіада з хімії

8 клас 

 ІІ місце Ігор Теслюк, учень Вовковиївського ліцею,

ІІ місце  Крістіна Вишнякова, учениця ОЗ Хрінницького ліцею

9 клас

 ІІ місце Софія Данилюк, учениця ОЗ Демидівського ліцею  

10.Всеукраїнська учнівська  олімпіада з історії

 

 

8 клас

ІІ місце Ігор Теслюк, учень Вовковиївського ліцею,

ІІІ місце Крістіна Вишнякова, учениця ОЗ  Хрінницького ліцею

10 клас

 І місце Процюк Діана  , учениця ОЗ  Демидівський ліцей

ІІІ місце Святослав Жученя, учень Вовковиївського ліцею

11 клас

 ІІІ-місце Тетяна Березюк, учениця  ОЗ Демидівський ліцей ,

ІІІ-місце Олександр Заклинський, учень Вовковиївського  ліцею

11.Всеукраїнська учнівська  олімпіада з географії

8 клас

ІІІ місце- Сова Євгенія  учениця  Пляшевського  ліцею,

ІІІ місце  Теслюк Анна  , учениця ОЗ Демидівський ліцей,

ІІІ місце  Бунько Марія, учениця ОЗ  Хрінницький ліцей

9 клас

І місце Булик Олександр  , учень ОЗ Демидівський ліцей

ІІІ місце Олександр Петровець, учень Вербенського ліцею

11 клас

І місце Поченюк Наталія , учениця ОЗ Демидівський ліцей