Дирекція КЗ "Мистецька школа" Демидівської селищної ради повідомляє, що наказом від 11 квітня 2024 року №13 затверджена атестаційна комісія у складі:
 Голова - Вікторія Дудяк - директор
 Члени:
 Олена Григор'єва - голова погоджувальної ради КЗ "Мистецька школа"
 Галина Мулик - завідуюча музичним відділом
 Оксана Москалюк - викладач теоретичних дисциплін.
 Оксана Маліновська - викладач образотворчого мистецтва.
          На першому засіданні атестаційної комісії (Протокол №1 від 11.04.2024) заступником Голови обрано Галину Мулик, секретарем - Оксану Москалюк.
           Атестаційна комісія повідомляє про початок проведення атестаційної процедури і пропонує педагогічним працівникам, які бажають пройти атестацію у 2024 році, подати документи для її проходження у термін до 10 днів з дня публікації даного повідомлення - до 21 квітня 2024 року.
          За потребою подати документи можна в електронній формі за адресою  електронної пошти закладу : > dem-muz@ukr.net