Вшанування пам'яті

До Дня пам’яті жертв голодоморів

Сьогодні, 25 листопада, Демидівська громада разом зі всією українською та світовою спільнотою вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 років і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років. Цього року ми вдруге вшановуємо жертв сталінського геноциду в умовах повномасштабної війни, яка супроводжується геноцидними діями росії проти українців. Трагічні події та злочини, які розгортаються на наших очах, демонструють: жива пам’ять надзвичайно важлива; ті, хто чинить злочини проти людства, мають бути засуджені світовою спільнотою, а жертви – вшановані.

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ

" На щиті" повертається Герой

Уточнення: Зустріч   кортежу з тілом воїна, Міщура Богдана, жителя села Більче (Боремельської ТГ) буде о 16.45 год. в центрі смт.Демидівка.

Податкова інформує

Який розмір нецільової благодійної допомоги, у тому числі матеріальної, не підлягає оподаткуванню ПДФО

Головне управління ДПС у Рівненській області інформує звертає увагу, що  відповідно до п.п. 170.7.3 п. 170.7 ст. 170 розд. IV Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) не включається до оподатковуваного доходу сума нецільової благодійної допомоги, у тому числі матеріальної, що надається резидентами – юридичними або фізичними особами на користь платника податку протягом звітного податкового року сукупно у розмірі, що не перевищує суми граничного розміру доходу, визначеного згідно з абзацом першим п.п. 169.4.1 п. 169.4 ст. 169 ПКУ, встановленого на 1 січня такого року (у 2022 році – 3470 гривень, у 2023 році – 3760 гривень).