Майнові податки до скарбниць громад Дубенського району додали понад 86 млн гривень Податкова інформує

Сплата майнових податків за підсумками восьми місяців 2023 року принесла місцевим скарбницям громад Дубенського району 86,2 млн гривень. Це на 27,6 млн гривень більше, ніж у минулому році.

Фізкультурно-оздоровчі та спортивно-масові заходи Спорт

Фізкультурно-оздоровчі та спортивно-масові заходи

З метою розвитку олімпійського руху, популяризації здорового життя, залучення учнівської молоді до занять фізичною культурою і спортом, виховання почуття патріотизму у Вербенському ліцеї було організовано фізкультурно-оздоровчі та спортивно-масові заходи в рамках Всеукраїнського Олімпійського уроку та Олімпійського тижня.

Відбудеться засідання сесії Сесія селищної ради

Відбудеться засідання сесії

22 вересня  2023 року відбудеться засідання 28 сесії 8 скликання Демидівської селищної ради.  Відповідне розпорядження селищний голова підписав 11 вересня (Розпорядження  Демидівського селищного голови від 11.09.2023 № 89  "Про скликання 28 сесії 8 скликання Демидівської селищної ради ) Початок засідання об 11 годині в залі засідань Демидівської селищної ради (вул. Миру,19).

Буде припинено газопостачання Оголошення

Буде припинено газопостачання

Демидівська дільниця Дубенського відділення АТ «Рівнегаз» повідомляє, що у зв'язку з заміною засувки ф50 мм згідно ПЗ 2023 та ремонтними роботами на ШРП буде припинено газопостачання у таких населених пунктах: