Сплата майнових податків за підсумками восьми місяців 2023 року принесла місцевим скарбницям громад Дубенського району 86,2 млн гривень. Це на 27,6 млн гривень більше, ніж у минулому році. 

 

Із цієї суми земельного податку та орендної плати надійшло до бюджету 67,1 млн гривень. Переважну частину надходжень отримано від юридичних осіб, які перерахували 49,9 млн грн земельного податку та орендної плати за землі державної та комунальної власності. В свою чергу, фізичні особи перерахували 17,2 млн гривень.

 

Власники податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплатили до місцевих бюджетів Дубенського району 18,8 млн гривень. Власники нерухомості – юридичні особи спрямували на розвиток територіальних громад 8,6 млн гривень, а громадяни - жителі району перерахували 10,2 млн  гривень цього платежу.

 

Сума надходжень транспортного податку за січень-серпень складає 336,3 тис гривень.

 

Нагадаємо, що податок на майно складається з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки,  плати за землю та транспортного податку .

 

Сплачені платниками майнові податки зараховуються винятково до бюджету громади, на території якої знаходиться об’єкт оподаткування. Не обов’язково чекати поштового відправлення від ДПС, щоб виконати податкові зобов’язання. Громадяни мають право самостійно звернутися до державної податкової інспекції за місцем реєстрації для отримання податкового повідомлення-рішення про нараховану суму земельного податку та податку на нерухоме майно.

 

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX