28 серпня пройшла чергова зустріч Молодіжної Ради. Засідання було насиченим і плідним, обговорюючи аналіз попередніх заходів, проблеми молоді та плани майбутніх ініціатив.

Під час обговорення була проведена аналітика результатів попередніх заходів Молодіжної Ради. Члени обговорили досягнення та невдачі, виявивши найбільш перспективні напрямки для подальшої роботи.

Продовжуючи зустріч, учасники активно ділилися своїми спостереженнями стосовно проблем молоді в громаді. З метою залучення молоді до громадського життя, було вирішено провести опитування. Це допоможе зрозуміти побажання та інтереси молоді в різних ініціативах. Засідання також включило обговорення плану майбутніх заходів. Члени Ради обговорили ідеї та напрямки для майбутніх проєктів, враховуючи актуальні проблеми.

Окрім цього, визначили локації для проведення заходів до Всесвітнього дня прибирання, яке відбудеться 16 вересня. Це підкреслює активну громадянську позицію молоді та їхнє бажання покращити довкілля.

Завершивши засідання, члени Ради висловили вдячність одне одному за змістовну зустріч та активну участь. Їхній внесок позитивно впливає на якість життя молоді в громаді, сприяючи більш свідомому майбутньому.