Оголошується набір до Молодіжної ради при Демидівській селищній раді

Фото без опису

Ти молодий, активний та амбітний?

В тебе багато цікавих ідей, ти готовий працювати для розвитку нашої громади?

Прагнеш реалізувати свої ідеї, проекти для розвитку молодіжної політики ?

Хочеш впливали на прийняття рішень в громаді?

Подавай заявку на членство у молодіжній раді.

Установчі збори для формування складу молодіжної ради при Демидівській селищній раді відбудуться 21 квітня 2023 року, про початок зборів буде повідомлено додатково. Місце проведення: вул. Миру,19 смт.Демидівка, Дубенський р-н, Рівненська обл. 35200, приміщення селищної ради (зал засідань).

До складу Молодіжної ради можуть входити громадяни України – жителі Демидівської територіальної громади віком від 14 до 35 років.

Для участі в установчих зборах до ініціативної групи подається заява за визначеною формою ( https://drive.google.com/drive/folders/1sy-FCE6i3gxJMZkLtn-Qs-Pn3eS9IRgb?usp=sharing ).

в разі висунення кандидата на членство в молодіжній раді інститутом громадянського суспільства (ГО, школа, установа і д.т.) до заяви додаються:

– рішення (витяг з протоколу), прийняте у порядку, встановленому установчими документами інституту громадянського суспільства, для участі в установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу молодіжної ради при Демидівській селищній раді;

– біографічна довідка з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»                                      (https://drive.google.com/drive/folders/1XfBODuSIckdJQ5AGKc1NcWyT8Q9xmag9?usp=sharing ).

в разі самовисунення:

– біографічна довідка з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» (https://drive.google.com/drive/folders/1XfBODuSIckdJQ5AGKc1NcWyT8Q9xmag9?usp=sharing ).

Якщо ти внутрішньо переміщена особа, то необхідно додати довідку, яка це підтверджує.

Термін подання документів: 08 березня –  23 березня 2023 включно (крім вихідних днів), за адресою: Миру,35 смт.Демидівка, Дубенський р-н, Рівненська обл. 35200.

Відповідальна особа від ініціативної групи за збір заяв, узагальнення наданих документів від кандидатів на вступ до молодіжної ради: Катерина КАРАЩУК, електронна адреса: demydivka.mr@gmail.com , телефон: +380987113474.

Склад молодіжної ради формується на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за кандидатів, які особисто присутні на установчих зборах.

До складу молодіжної ради може бути обрано не більше одного представника від кожного інституту громадянського суспільства, що виявив бажання увійти до складу молодіжної ради.

 

Молодіжна рада – це майданчик для активної, креативної та амбітної молоді. Тож, чекаємо саме на тебе!