28 червня 2023 року на території КП Дитячий санаторій «Хрінники», працівниками комунального закладу «Будинок культури» Демидівської селищної ради, проведено виїзний концерт «Все буде Україна», для військовослужбовців ЗСУ, які захищають країну від російського агресора.

Творчі номери представили: Ярослав Пограничний; вихованці Будинку творчості школярів Демидівської селищної ради: Дарина Новіцька, Вікторія Майдан, Тимофій Панчук - керівник Тетяна Погранична. Учні КЗ «Мистецька школа» Демидівської селищної ради: Дарина Топоровська – клас викладача Наталії Муляр; Анастасія Топоровська, Варвара Сігней – клас викладача Віри Бакун; Карина Петрук - клас викладача Ірини Боборової; зразковий дитячий вокальний ансамбль «Водограй» Вовковиївського ліцею, Демидівської селищної ради, керівник Ярослав Пограничний. Юні артисти представили глядачам яскраву та розмаїту програму, наповнену патріотизмом та водночас романтично-ліричним настроєм.