Відбувся навчальний семінар для працівників закладів дошкільної освіти

28 грудня  на базі Хрінницького закладу дошкільної освіти  (дитячий садок) «Сонечко» для керівників та педагогічних працівників закладів дошкільної освіти було проведено семінар  «Компетентності педагогічної діяльності».

Працівники закладу на основі «Базового компоненту дошкільної освіти»  розкрили та практично  показали приклади розвитку основних компетентностей, які формуються в дитини в дошкільному віці.

Учасники семінару виконували різні завдання з освітніх напрямів: виготовляли торт з геометричних фігур, грали дидактичну гру «Вгадай своє право за предметом», робили фізкультхвилинку, «садили город», складали вірш-побажання для діток садочка, розіграли казку «Що таке щастя?». Вихователь показала нетрадиційну техніку з художньо-естетичного розвитку - малювання піском. Також, керівник гуртка англійської мови ознайомив і практично показав використання техніки «МАС» з навчання  дітей англійської мови.

Діти та працівники закладу  виконували гімн садочка, пісні про Україну, пісню-побажання для гостей.

Семінар завершився порадами та побажаннями для закладу.