Творчі успіхи наших  вихованців

22 грудня 2022 року відбулось оцінювання робіт та підсумовування обласної виставки-конкурсу з оригамі «Паперовий світ».

Захід проводився з метою популяризації мистецтва оригамі, стимулювання розвитку творчих здібностей учнів, виховання в них творчої ініціативи, естетичного смаку та ознайомлення з сучасними напрямами його розвитку у світовій культурі.

На розгляд журі було подано 147 робіт вихованців із 18 закладів позашкільної освіти області. Участь у конкурсі взяли і вихованці гуртків «Оригамі» та «Паперопластика» (керівник Ірина Ряска) Демидівського Будинку творчості школярів Демидівської селищної роботи.

Наші вихованці підготували на виставку 9 робіт, з них – 4 призові.

Дипломами комунального закладу «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Рівненської обласної ради нагороджено призерів особистої першості обласної виставки-конкурсу з оригамі «Паперовий світ» за відповідно зайняті перші, другі та треті місця у номінаціях:

«Кусудама»: Анастасію КОТЯШ, вихованку гуртка «Оригамі», за роботу «Лілія» (І місце);

«Модульне оригамі»: Софію НАГОРНЯК, вихованку гуртка «Оригамі», за роботу «Новорічна композиція» (ІІ місце);

«Роботи за розробками сучасних майстрів світу»: Іллю РЯСКУ, вихованця гуртка «Паперопластика»,

за роботу «Україно моя!» (ІІІ місце);

«Паперопластика»: Ярослава РЯСКУ, гуртка «Паперопластика», за роботу «Нічник  «Прогулянка в лісі»» (ІІІ місце).

Вітаємо з прийдешнім Новим роком та бажаємо нашим юним талантам своєю наполегливою працею і надалі прославляти нашу Демидівщину.

Л. Гусаревич,

директор Демидівського Будинку