Шановні представники старшого покоління громади! Щиро вітаю Вас з Міжнародним днем людей похилого віку та Днем ветерана! Неоціненне багатство людей поважного віку – їх мудрість та практичний досвід. Ви є носіями кращих духовних, культурних та трудових традицій нашого народу. На нелегких життєвих шляхах Ви зуміли зберегти та пронести у своєму серці найкращі якості покоління – честь, гідність, доброту, любов. Наша безмежна вдячність Вам за слушні поради та безцінні знання. Поважний вік – нелегка ноша, та душі людські не старіють! Осіння пора, в яку Ви вступили, нехай буде світлою й ласкавою, завжди оточують увагою і піклуванням близькі люди і ніщо не засмучує Ваші будні! Мирного неба над головою! Нехай Господь береже всіх нас!

селищний голова Сергій РАДЧЕНКО