Шановна молодь Демидівської громади!

Сьогодні, в Міжнародний день молоді, хочу нагадати вам, що ви - найбільша сила і найбільший потенціал нашої держави. Життя принесло вам виклики, які важко переоцінити, адже ви стали свідками і активними учасниками складних подій, що змінили наше сприйняття світу.

Навіть літо, яке раніше символізувало невимушену радість і відпочинок, тепер нагадує нам про вашу відданість і сили духу, які ви демонструєте в часи випробувань, де кожен на своєму місці робить те, що від нього залежить для Перемоги.

Ви будуєте майбутнє нашої держави. Ваше бажання змінювати світ на краще - це запорука процвітання. Ви - невід'ємна частина шляху, який ми разом прокладаємо до щасливого та справедливого майбутнього. Ви — найбільший скарб нашої незалежної країни, і разом ми зможемо побудувати її як міцний та процвітаючий дім.

селищний голова                    Сергій РАДЧЕНКО