22 серпня відбулося свято села Рогізне. На святі були присутні Демидівський селищний голова Сергій Радченко та головний спеціаліст  відділу освіти та гуманітарної роботи Демидівської селищної ради Олег Гусаревич.  Жителів села  та гостей з святом привітав  селищний голова Сергій Радченко та вручив подарунки: для  найстаріших жителів села Нарусевич Софії (96 років) та Дикун Ніни (93 роки), діамантового подружжя Степана та Ксенії Лещишиних, а також наймолодшого подружжя села – Артура та Катерини Глинських.

Для всіх присутніх зі сцени лунали пісні від Ірини Іванюк, Наталії Кушнірук, Валентини Лещишиної, Дарини Панасюк, Аліни Холодюк, Іванни Сапожник, Юлії Ліщинської, жіночого ансамблю «Калинове гроно», а також церковного хору церкви Різдва Пресвятої Богородиці с. Рогізне. На завершення свята відбулась лотерея.

На вулиці  була облаштована фотозона з тюків соломи. Була  також виставка виробів  умільців села, яку підготувала бібліотекар Гах Марія.

Після закінчення урочистостей  для жителів села було частування, яке організував Сергій Дорощук.