Ключові пріоритети розвитку освітньої галузі у 2021/2022 навчальному році

27 серпня працівниками відділу освіти та гуманітарної  роботи Демидівської селищної ради проведено нараду для керівників закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти. У нараді взяв участь голова Демидівської селищної ради Сергій Радченко, який звернувся до присутніх з вітальним словом.

Начальником відділу  Оленою Грицютою  було окреслено ключові пріоритети розвитку освітньої галузі у 2021/2022 навчальному році. Також, було піднято ряд інших питань, зокрема,  про   наповнення новим змістом дошкільної освіти, формування культури здорового харчування, розбудову безпечного і здорового освітнього середовища у Новій українській школі, про професійний потенціал сучасного вчителя та розвиток позашкільної освіти.