14 травня 2021 року, в залі засідань Демидівської селищної ради, в рамках проєкту «Програма Прискорення приватних інвестицій у сільське господарство», в.о. начальника відділу «Млинівського бюро правової допомоги» Рівненського місцевого центру з надання БВПД Баласом Романом було проведено правову лекцію на тему: «Підстави та порядок надання земельних ділянок у власність громадян».

В ході заходу були висвітлені питання щодо підстав набуття земельних ділянок у власність громадянами України та порядку безоплатної приватизації земельних ділянок громадянами. Під час проведення лекції також були розглянуті та обговорені питання щодо припинення та поновлення договору оренди землі, присвоєння кадастрового номера земельній ділянці, змін до законодавства щодо продажу землі сільськогосподарського призначення.

В лекції взяли участь спеціалісти Демидівської ОТГ та жителі громади. По закінченню лекції були надані консультації із земельних та інших питань правового характеру.