Фото без опису

26  березня відбулося засідання постійної комісії з питань ТЕБ та НС Демидівської селищної ради.

За результатами засідання прийнято ряд рішень про введення додаткових заходів щодо недопущення поширення гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом (COVID-19) на території Демидівської селищної ради, зокрема, вирішили:

  • На період надзвичайної ситуації у закладах торгівлі (магазинах, кіосках, палатках) заборонити реалізацію продукції швидкого харчування (хот-дог, гамбургер, піца тощо), кави і чаю на розлив, в тому числі роботу кавого автомату по вул. Миру (біля магазину «Господарочка»)
  • Дозволити на території громади додатково працювати закладам торгівлі:

- магазину «Аграрій» по продажу насінням, агрохімікатами, садовим матеріалом, засобами захисту рослин;

- магазинам «Господарочка», «Бджілка» по продажу засобів особистої гігієни та дезінфікуючими засобами;

- магазину електроніки «Технозона» (ПП Березюк В.Я.) по продажу та ремонту засобів зв’язку;

- ПП Король А.В. по продажу мінеральними добривами (окрім будівельних матероіалів).

  • Власники установ, магазинів можуть використовувати електронні та телефонні методи торгівлі з доставкою товарів.
  • Зобов’язати ретельне прибирання та дезінфекцію двічі на день на територіях та у приміщеннях торгових точок. На кожному об’єкті торгівлі мають бути облаштовані куточки особистої гігієни: рукомийники, рідке мило, антисептик для рук, одноразові паперові серветки. Обов’язково кожні дві години необхідно протирати ручки дверей, робоче місце продавця, ваги, прилавки, вітрини, касові апарати розчином із дезінфекційних засобів та проводити провітрювання.
  • Запровадити щоденний температурний скринінг працівників, негайно відправляти додому на самоізоляцію усіх працівників, які мають ознаки гострих респіраторних захворювань.
  • Забезпечити роботу продавця в медичній масці та рукавичках. Встановити захисні екрани для продавців.
  • Забезпечити дотримання дистанції між покупцями при проведенні розрахункових операцій на відстань 1,5 – 2 метра.
  • Всі покупці повинні заходити в заклади торгівлі в захисних масках. Така ж вимога для населення при відвідуванні установ і організацій, банків, пошти, комунальних закладів, АЗС.
  • Особам, які повернулись із-за меж України, виконувати умови карантинного обмеження, тобто дотримуватись самоізоляції протягом 14 днів. Сімейним лікарям, в.о. сторости забезпечити контроль за виконанням умов самоїзоляції даними особами. Кожний день подавати відомості про новоприбулих в селищну раду – тел.: 098-073-92-95