Фото без опису

Головував: голова  Комісії , селищний голова  Сергій РАДЧЕНКО

Присутні: члени комісії (за списком), запрошені (за окремим списком).

 

      І. Про встановлення на території Демидівської територіальної громади "помаранчевого" рівня  епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

     (Інформація: Радченко С.І., Чекан Н.І., Домбровський А.С.)

З метою запобігання поширенню на території Демидівської селищної ради респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, відповідно до Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб", постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236 "Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2" (зі змінами), протоколу засідання постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Рівненської області від 18.01.2022 № 1, комісія вирішила:

1. Встановити з 18 січня 2022 року "помаранчевий" рівень епідемічної небезпеки поширення на території селищної ради гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

2.  Запровадити на території селищної ради додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи, які не передбачені для "помаранчевого" рівня небезпеки, у разі наявності таких ознак:

кількість виявлених нових випадків COVID-19 протягом останніх семи днів на території окремої територіальної громади перевищує 70;

кількість виявлених нових випадків COVID-19 протягом останніх семи днів перевищує кількість випадків за аналогічний період на 50 та більше відсотків.

  2. Головним лікарям КНП «Демидівська ЦРЛ» та «Центр ПМСД», сектору поліцейської діяльності відділення №1 Дубенського РВП  Головного управління Національної поліції в області, Демидівському управлінню Головного управління Держпродспоживлужби у Рівненській області відповідно до повноважень

вжити заходів щодо:

2.1. Забезпечення готовності комунальних закладів охорони здоров'я до прийому хворих на COVID-19, виявлення та реєстрацію осіб з підозрою відповідно до стандартів Міністерства охорони здоров'я.

2.2. Посиленого контролю за дотриманням вимог постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236 "Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2" (зі змінами).

2.3. Щоденної оцінки епідемічної ситуації на рівні громади та вжиття дієвих заходів стримування значного поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

2.4.  Збільшення кількості  вакцинації від гострої респіраторної хвороби COVID-19 та тестувань методом полімеразної ланцюгової реакції та експрес-тесту на визначеня антигена коронавірусу SARS-CoV-2.

2.5. Контролю за дотриманням критеріїв госпіталізації пацієнтів з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, шляхом неухильного виконання галузевих стандартів організації надання медичної допомоги хворим на коронавірусну хворобу (COVID-19).

3. Головному спеціалісту відділу організаційно-кадрової роботи апарату виконавчого комітету селищної ради забезпечити оприлюднення на веб-сайті селищної ради відомостей про діючі протиепідемічні заходи, а також рішення, прийняті комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій селищної ради,  з цих питань з цих питань.

 

4. Контроль за виконанням рішення комісії покласти на керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації у зв’язку з поширенням на території селищної ради гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2.

 

 

 

Голова  Комісії ,

селищний голова                                                         Сергій РАДЧЕНКО

 

Секретар Комісії                                                         Василь БУРЕЦЬ