Фото без описуЗ 26 жовтня Демидівська громада перейде у «червону» карантинну зону, відповідно до рішення Державної комісії з питань ТЕБ і НС від 20.10.2021 № 40, протоколу позачергового засідання Комісії  з ТЕБ і НС Рівненської області від 23.10.2021 №35 та протоколу комісії з питань ТЕБ та НС Демидівської селищної ради від 25.10.2021 №15.

В "червоній зоні" забороняється :

• робота закладів громадського харчування, окрім адресної доставки та замовлень на винос,
  • робота ТРЦ та інших розважальних закладів, кінотеатрів, театрів тощо,
  • робота закладів освіти, окрім дитячих садків і початкових класів шкіл,
  • робота непродовольчих ринків і магазинів, спортзалів, басейнів і фітнес-центрів,
  • проведення масових заходів, окрім офіційних спортивних заходів і матчів командних ігрових видів спорту без глядачів,
  • робота закладів культури, окрім історико-культурних заповідників, проведення кіно- та відеозйомки.

В «червоній» зоні дозволяється робота банків, АЗС, ветеринарних магазинів, аптек та всіх продовольчих магазинів.

Заклади освіти працюватимуть лише якщо 100% працівників мають «зелений» COVID-сертифікат.

Крім того, чинні обмеження червоного рівня не будуть застосовуватися за умови наявності у всіх учасників (відвідувачів), працівників та організаторів масових заходів, у тому числі релігійних, працівників кінотеатрів, театрів, музеїв чи інших культурних закладів, розважальних закладів, ТРЦ, закладів громадського харчування, ринків, спортзалів та басейнів «зеленого» COVID-сертифікату.

Звертаємось до жителів громади! Заради   своєї безпеки та безпеки своїх рідних і надалі максимально дотримуйтесь карантинних обмежень - не забувайте одягати маски в громадських місцях і транспорті, користуйтесь антисептиками та дотримуйтесь соціальної дистанції.

Вакцинація — найефективніший спосіб захиститися від COVID-19. Вакцинуватися потрібно обов'язково, як для себе особисто, так і для суспільного блага.

Бережіть себе та будьте здорові!!!