Податкова інформує

Майже на 1,4 млн гривень поповнилися бюджети усіх рівнів за рахунок сплати рентних платежів платниками Дубенщини За підсумками першого кварталу 2023 року надходження рентної плати від платників Дубенського району до бюджетів усіх рівнів склали  1364 тис гривень.

Податкова інформує

Розрахунок мінімального податкового зобов’язання за 2022 рік подається як додаток до податкової декларації платника єдиного податку четвертої групи на 2023 рік Головне управління ДПС у Рівненській області повідомляє, що розрахунок мінімального податкового зобов’язання ( далі – МПЗ) за 2022 рік подається як додаток до податкової декларації платника єдиного податку четвертої групи на 2023 рік (пункт 64 підрозділу 10 розділу XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України (далі – ПКУ), абзац 2 пункту 297 прим.1.7 статті 297 прим.1 ПКУ).

Податкова інформує

Платники Дубенщини на захист довкілля перерахували майже 563 тис грн екологічного податку За перший квартал 2023 року для захисту довкілля суб’єкти господарювання Дубенщини перерахували до зведеного бюджету 562,9 тис гривень екологічного податку. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження до зведеного бюджету цього податку зросли на  110 тис гривень

Податкова інформує

Про право платників на податкову знижку

Про право платників на податкову знижку Головне управління ДПС у Рівненській області інформує, що платники податків мають змогу повернути частину коштів у вигляді податкової знижки у разі:

Податкова інформує

Визначення мінімального податкового зобов’язання для фізичних осіб – підприємців Головне управління ДПС у Рівненській області інформує, що пунктом 177.14 ст. 177 Податкового кодексу України (далі – Кодекс)  фізичні особи – підприємці – власники, орендарі, користувачі на інших умовах (в тому числі на умовах емфітевзису) земельних ділянок, віднесених до сільськогосподарських угідь, які здійснюють виробництво власної сільськогосподарської продукції, а також голови сімейних фермерських господарств, у тому числі щодо земельних ділянок, що належать членам такого сімейного фермерського господарства та використовуються таким сімейним фермерським господарством, зобов’язані подавати у складі річної податкової декларації додаток з розрахунком загального мінімального податкового зобов’язання (далі – МПЗ).