Надходження за спеціальне використання водних об`єктів на Дубенщині склали майже 900 тис гривень

За підсумками п’яти місяців 2023 року підприємства Дубенського району, що у своїй діяльності використовують водні об`єкти, спрямували до бюджетів 899,5 тис гривень рентної плати за спеціальне використання води. Порівняно з відповідним періодом минулого року, надходження даного платежу зросли на 309 тис гривень

Із загальної суми даного податку до державного бюджету платники перерахували 494,7 тис гривень, що перевищує минулорічні показники на 170 тис гривень. Місцеві скарбниці отримали 404,8 тис гривень плати за спеціальне використання води. Цей показник збільшився на 139 тис гривень. порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Рентна плата за спеціальне використання води сплачується водокористувачами за фактичний обсяг води, який вони використали.

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»