Грант Власна справа

Урядова програма єРобота спрямована на підтримку українського бізнесу. Грант Власна справа від Міністерства економіки – найпопулярніший в цій програмі.

«Грант для ветеранів»

Служба зайнятості надає «Грант для ветеранів» в рамках урядового проєкту «єРобота». Грантові кошти призначені для створення або розвитку власного бізнесу. Обов’язковою умовою отримання грантових коштів є створення нових робочих місць. Сума гранту складає від 250 тис. грн до 1 млн грн – в залежності від кількості створюваних нових робочих місць. Подати заявку можна через Портал Дія.

Податкова інформує

Надходження за спеціальне використання водних об`єктів на Дубенщині склали понад 115 тис гривень

Протягом січня 2024 року підприємства Дубенського району, що у своїй діяльності використовують водні об`єкти, спрямували до бюджетів 115,1 тис гривень рентної плати за спеціальне використання води. Порівняно з відповідним періодом минулого року, надходження даного платежу зросли на 23,8 тис гривень