З Днем Конституції України!

Сьогодні Демидівська громада, поряд зі всією Україною, відзначає День Конституції. Це – наш Основний закон. Це – втілення багатовікової боротьби за нашу Свободу. Це – символ нашої Перемоги! Дякуємо нашим Героям-захисникам, які на полях битви відстоюють наше конституційне право бути вільними та незалежними.

Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку від 27.06.2024 р. Інформаційна кампанія

Вшанували пам'ять воїнів УПА - уродженців с. Хрінники

Стало традиційним кожного року, на другий день Трійці відправляти поминальну панахиду за воїнами УПА - уродженцями с. Хрінники та за всіх героїв-патріотів, які мужньо боролися за нашу Незалежну Україну.