ФОП, який здійснює роздрібний продаж товарів в магазині, що розташований на території ринку, не може бути платником єдиного податку першої групи Податкова інформує

ФОП, який здійснює роздрібний продаж товарів в магазині, що розташований на території ринку, не може бути платником єдиного податку першої групи

Головне управління ДПС у Рівненській області  нагадує, що відповідно до п.п. 1 п. 291.4 ст. 291 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI до першої групи платників єдиного податку відносяться фізичні особи – підприємці, які не використовують працю найманих осіб, здійснюють виключно роздрібний продаж товарів з торговельних місць на ринках та/або провадять господарську діяльність з надання побутових послуг населенню і обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 167 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 01 січня податкового (звітного) року.

Про отримання ФОП – платниками єдиного податку довідки про доходи Податкова інформує

Про отримання ФОП – платниками єдиного податку довідки про доходи

Головне управління ДПС у Рівненській області  інформує, що відповідно до п. 294.1 ст. 294 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року №2755-VІ із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) податковим (звітним) періодом для платників єдиного податку, зокрема, першої та другої груп є календарний рік.

Закон України №3219-ІХ про стягнення (погашення) заборгованості Податкова інформує

Закон України №3219-ІХ про стягнення (погашення) заборгованості

Головне управління ДПС у Рівненській області інформує, що  Законом України від 30 червня 2023 року № 3219-ІХ  було внесено зміни до  Податкового кодексу України та законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану. Зокрема, тимчасово з 01.08.2023 не застосовуються заходи зі стягнення (погашення) податкового боргу, що виник до 24.02.2022, і обліковується за платниками податків, податковою адресою/місцем проживання яких є тимчасово окуповані російською федерацією території України або території, на яких ведуться активні бойові дії, або території можливих бойових дій. 

Буде припинено подачу електроенергії Оголошення

Буде припинено подачу електроенергії

ПрАТ "Рівнеобленерго" повідомляє, що у зв'язку з ремонтними роботами на КТП  буде припинено подачу електроенергії в с.Ільпибоки  та с.Вичавки 27.09. - 28.09.2023р. з 09:00-17:00.