Більше ніж на 9,5 мільйонів гривень поповнилися бюджети усіх рівнів за рахунок сплати рентних платежів платниками Дубенського району Податкова інформує

За підсумками дев’яти місяців 2023 року надходження рентної плати від платників Дубенського району до бюджетів усіх рівнів склали 9568 тис гривень.

Джерела погашення податкового боргу платника податків Податкова інформує

Джерела погашення податкового боргу платника податків

Головне управління ДПС у Рівненській області нагадує, що джерелами погашення податкового боргу платника податків є будь-яке майно такого платника податків з урахуванням обмежень, визначених ПКУ, а також іншими законодавчими актами - п. 87.2 ст. 87 Податкового кодексу України.